kayan yazı kadıköy

Kadıköy Kayan Yazı olarak kadıköy ve civırana satış montaj hizmetleri vermekteyiz.ve led sisstemleri konusunda firmammız uzmanlaşmıştır. size daima en iyi şekilde kalietli güvenilir hizmet vermeye çalışıyoruz.

tabelalarımızda en iyi ve kaliteli malzemeleri kullanmaya çalışıyoruz ve animasyon çeşitlerimiz vardır.isterseniz tüm yazılarınızı bizde yazabiliriz kayan yazı özelliklerimiz karlanma dalga tektek gel yagmur çeşme lazer flash vs 

tabelalarımız kırmızı yeşil mavi sarı p10 panel kullanılmaktadır. ürünlerimiz plastik güneşten korumalı ledler şapkalıdır. ve su geçirmez özel silikonludur.

ve özel montaj lastiği vardır izalasyon sistemi mevcuttur trafoları kısa devre akım korumalıdır. elektrikten etkilenmez.voltaj düştüğünde bile çalışır. ve ledleri uzun ömürlü olup 100000 saat led ömrü vardır. ve kolay pixel hatası vermez.

led ler günete görünür yağmur çamurdan etkilenmez.kardan etkilenmez sisten etkilenmez ve kabloları yerlidir ithal kablo firmamız tarafın kullanılmamaktadır. kayan yazı kadıköy e hayırlı olmasını dileriz  ve daima kaliteli hizmet vermeye çlışıyoruz. 

 

 


Bu sayfayı sosyal ağlarda paylaş!
Etiketler

 Tags: kayan yazı kadıköy